Home Podróże Podcast Próbny #001 – Złombolowe przemyślenia

Podcast Próbny #001 – Złombolowe przemyślenia

przez Marcin Pawelec

Na początku lipca 2019 mieliśmy okazję brać udział w rajdzie charytatywnym Złombol. Wraz z Waldkiem i Krzyśkiem (Saszą) przemierzaliśmy drogę z Polski do Irlandii leciwą Skodą Favorit. Nasz team nazywał się Sokół Minionego Milenium (na fb wciąż możecie zobaczyć naszą relację z wyjazdu Day by Day). Wracając już do domu po całym wydarzeniu, nagraliśmy „próbny podcast” z naszymi przemyśleniami odnośnie podróżowania.

Zależało nam na zebraniu naszych refleksji świeżo po rajdzie i w zasadzie nie wiedzieliśmy czy to nagranie kiedykolwiek i gdziekolwiek udostępnimy. Ostatecznie umieszczamy go tutaj, choć jakość dźwięku pozostawia wiele do życzenia 😉

I z góry uprzedzamy – słychać szum opon (nagranie robiliśmy w samochodzie) i dźwięk padającego deszczu czy wycieraczek. Nam to nie przeszkadza i mamy nadzieję że Wam też się uda wynieść coś dla siebie z tego materiału. Miłego słuchania!

Podcast Próbny #001 – Złombolowe przemyślenia

I na koniec – dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba taka forma wpisów. Często jest tak że nasze „przemyślenia” powstają w trakcie rozmowy i w sumie najlepiej nagrać się na gorąco. Plus jest taki że jest to „żywe” a minus, że jakość nigdy nie będzie idealna.

No i oczywiście jeśli macie swoje wnioski odnośnie podróżowania, dzielcie się. Czekamy na Wasze komentarze.

MP&WW

0 komentarz
2

Może Ci się spodoba

Skomentuj

* Zostawiając komentarz zgadzasz się z postanowieniami Polityki Prywatności oraz Regulaminu.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka m.in. do analizy ruchu. Więcej w Polityce Prywatności. Akceptuj Więcej

Polityka Prywatności